19Οκτώβριος2017

Το Ψηφοδέλτιο της ΕλΕΜ - Ψηφοδέλτιο Ελπίδας

Οι υποψήφιοι της ΕλΕΜ αγωνίζονται για την επαγγελματική και επιστημονική αξιοπρέπεια των ελευθέρων επαγγελματιών και κατ΄επέκταση του συνόλου των μηχανικών. Είναι αυτοί που επιμένουν να ασκούν το επάγγελμα ελεύθερα με ήθος , αξιοπρέπεια και  επιστημονική επάρκεια. Χαρακτηριστικά που τους συνοδεύουν και στην ενασχόλησή τους με τα κοινά και που είναι αδιαπραγμάτευτα.

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1. SORAPERRA MERY - SIMONETTA P. Α
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Α
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Αγρ. Τ.
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π. Α
5. ΑΡΜΑΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α. Α
6. ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ. Π
7. ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. Π
8. ΒΑΡΔΑΓΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Η
9. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Θ. Π
10. ΓΑΡΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. Π
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β. Α
12. ΓΙΑΧΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ. Α
13. ΓΙΟΥΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. Π
14. ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Γ. Π
15. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. Α
16. ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. Α
17. ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. Αγρ. Τ.
18. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ. Α
19. ΖΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β. Π
20. ΖΟΡΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ν. Α
21. ΚΑΚΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Θ. Α
22. ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Η. Π
23. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΠΑΟΛΑ Β. Α
24. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ι. Π
25. ΚΟΖΑΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Γ. Μ/Η
26. ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Γ. Η
27. ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Π
28. ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ. Π
29. ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Μλ
30. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. Π
31. ΛΑΓΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ. Π
32. ΛΕΚΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π. Π
33. ΛΕΦΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ. Α
34. ΛΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κ. Π
35. ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Κ. Α
36. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ. Π
37. ΜΑΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α. Ν/Μ
38. ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Ν. Α
39. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο. Α
40. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Θ. Π
41. ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α. Π
42. ΜΠΟΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α. Π
43. ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Κ. Ηλκ.
44. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Α
45. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. Ν/Μ
46. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Δ. Π
47. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Β. Α
48. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Γ. Ν/Μ
49. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. Μ
50. ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. Α
51. ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε. Π
52. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Α
53. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Θ. Α
54. ΡΕΡΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. Α
55. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. Π
56. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Λ. Α
57. ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ. Α
58. ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π. Ν/Μ
59. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Μ. Η
60. ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π. Α
61. ΤΟΧΤΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ Κ. Π
62. ΤΣΙΑΜΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Δ. Π
63. ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Π. Α
64. ΧΑΒΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δ. Π
65. ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Ο. Π
66. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ. Π
67. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ. Α
68. ΧΟΥΣΙΑΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Δ. Π
69. ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. Π
2. ΒΑΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ. Π
3. ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ. Αγρ. Τ.
4. ΓΡΟΥΣΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν. Π
5. ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Π. Η
6. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ. Π
7. ΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι. Π
8. ΚΥΡΤΖΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Θ. Π
9. ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ. Αγρ. Τ.
10. ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ν. Π
11. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Η. Π
12. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Χ. Π
13. ΠΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ Ε. Η
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) Φ. Π
15. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. Α
16. ΧΗΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ν. Π

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ. Π
2. ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Δ. Η
3. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Χ. Π
4. ΜΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Μ
5. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΚΟΣ Γ. Α
6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ. Π
7. ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ. Α
8. ΣΑΛΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε. Π
9. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ Α. Η
2. ΜΑΚΡΑ ΜΑΡΙΑ Α. Α
3. ΤΣΑΚΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α. Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 1. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α. Η.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Α.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ. Π
2. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β. Αγρ. Τ.
3. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. Αγρ. Τ.
4. ΛΑΧΑΝΑ ΖΩΗ Α. Π
5. ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α. Α
6. ΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Γ. Α
7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ. Α
8. ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. Μ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΤΣΑΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Δ. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΖΗΣΙΜΟΥ ΖΩΗ   Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν. Π
2. ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι. Αγρ. Τ.
3. ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Π. Η
4. ΤΖΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. Αγρ. Τ.
5. ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. Αγρ. Τ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1. ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ. Μ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1. ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Σ. Π
2. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ. Π
3. ΨΑΡΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Κ. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ν. Μ
2. ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ. Π
3. ΒΟΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. Π
4. ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ Ε Α
5. ΤΣΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Α. Π
2. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε. Π
3. ΜΟΤΖΡΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε. Α
4. ΡΑΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Σ. Π
5. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1. ΒΡΥΩΝΗ ΦΛΩΡΑ Χ. Α
2. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ν. Α.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

1. ΚΑΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. Π
2. ΚΑΡΜΑΝΙΩΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ι. Π
3. ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. Π
4. ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α. Η
5. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Μ. Αγρ. Τ.

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε. Π
2. ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. Α
3. ΠΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. Α

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΏΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1. ΑΡΚΙΤΣΑΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Δ. Π
2. ΗΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε. Π
3. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Χ. Π
4. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Κ. Π
5. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. Π
6. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π. Π
7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Ν. Π
8. ΤΣΙΑΜΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Π

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1. ΑΓΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Χ. Α
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. Α
3. ΔΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ. Α
4. ΚΟΥΤΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Α. Α
5. ΚΟΥΤΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι. Α
6. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Γ. Α
7. ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε. Α
8. ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Σ. Α

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1. ΒΙΡΒΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Ι. Μ
2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. Μ
3. ΓΡΙΒΑΣ-ΣΚΟΥΜΠΑΦΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α. Μ
4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ι. Μ/Η
5. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π. Μ
6. ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΔΙΚΑΙΟΣ Γ. Μ
7. ΡΟΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι. Μ
8. ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ. Μ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Χ. Η,Π
2. ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ-ΙΩΣΗΦ Ε. Η

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧAΝΙΚΩΝ

1. ΒΡΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. Αγρ. Τ.
2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Αγρ. Τ.
3. ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ. Αγρ. Τ.
4. ΜΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. Αγρ. Τ.
5. ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Θ. Αγρ. Τ.
6. ΤΟΠΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ. Αγρ. Τ.

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧAΝΙΚΩΝ

1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Χ
2. ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. Χ
3. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. Χ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧAΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ -ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ

1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β. Μλ
2. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ε. Μλ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1. ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ι. Ν/Μ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Κ. Ν/Μ
3. ΚΑΤΖΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε. Ν/Μ
4. ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΜΥΡΩΝ Ε. Ν/Μ
5. ΞΥΔΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ Κ. Ν/Μ
6. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ. Ν/Μ
7. ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. Ν
8. ΣΥΡΙΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Ν/Μ


ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΝΩΤΑΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ

ΑΝΩΤΑΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θ. Π
2. ΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γ. Α

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

1. ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Σ. Α
2. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π. Α
3. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Κ. Α
4. ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ. Π
5. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ι. Α